Piedāvājam

Īsumā par Zaļais Maksis pakalpojumiem
Mūsu tālrunis: +371 29635552

Zaļais Maksis organizē picu cepšanas meistarklases. Tās paredzētas bērniem sākot no 5 gadu vecuma. Ierasts, ka picu cepšanas meistarklase parasti tiek apvienota ar dzimšanas dienas vai vārda dienas svinībām. 

Picu cepšanas meistarklasē izbraukumā pavārs ierodas ar sagatavotiem produktiem, darba galdu un picu krāsni.

Cenā ietverts:

  • produkti
  • cepšana šefpavāru uzraudzībā
  • aptuveni 10 picas

Vidēji pasākums ilgst 1,5 - 2 stundas.

Papildus picu cepšanas meistarklasei iespējams vienoties par uzkodu sagatavošanu. 

Norises vieta: šobrīd meistarklases notiek tikai izbraukumā - Jūsu izvēlētā ballīšu vietā.
Izmaksas: sākot no 280 Eur. Atkarībā no pasākuma norises vietas var tikt piemēroti papildus ceļa izdevumi.

Piesaki meistarklasi laicīgi, zvanot: +371 29635552

Šobrīd pakalpojums netiek piedāvāts - par pasākumu Jūsu izvēlētā norises vietā lūgums sazināties telefoniski.


Zināms, ka kolektīva mikroklimatam un darba videi ir milzīga ietekme uz darbinieku produktivitāti un lojalitāti uzņēmumam. Nevienu vairs nepārsteidz, ka uzņēmumos tiek rīkoti dažādi kolektīvi pasākumi – savas sporta spēles vai piedalīšanās publiskos sporta pasākumos, radoši semināri vai kopīga svētku svinēšana.

Zaļais Maksis kā vienu no veidiem, jauki pavadot kopā laiku un stiprinot komandas garu, piedāvā Kopīgu ēst gatavošanas meistaklasi. Ēdiena gatavošanas meistarklases pie mums ierasti izvēlas nelieli darba kolektīvi, draugu kompānijas vai vecmeitu / vecpuišu ballītes ietvaros. Tiek izstrādāta individuāla ēdienkarte, ņemot vērā kolektīva vēlmes - 3 ēdienu meistarklase, kas ietver uzkodu, pamatēdiena un deserta gatavošanu šefpavāra pavadībā. 

Komanda tiek sadalīta grupās, katrai iedalot konkrētu uzdevumu.
Kad ēdiens gatavs, tas tiek servēts pie kopīga galda Zaļā Makša telpās un baudīts rezultāts pie vīna glāzes.

Ēdienkarte tiek izstrādāta, domājot arī par veģetāriešiem, jā tādi ir kolektīvā. 

Piesaki meistarklasi laicīgi, zvanot: +371 29635552

Vairāk kā 10 gadu pastāvēšanas laikā Zaļais Maksis uzkrājis vērā ņemamu pieredzi izbraukumu ēdināšanas nodrošināšanā sākot ar uzkodu galdiem pēc kāzu ceremonijām, līdz ralliju sportistu ēdināšanai un dzelžainu grafiku izpildi kino filmu uzņemšanas laukumos.

Korporatīvās kafijas pauzes vai startup konferenču tīklošanas pauzes brīvā stilā ar bezglutēna un vegānām uzkodām vairs nevienu nepārsteidz - arī mūs ne. 

Interesē piedāvājums? Zvani: +371 29635552

Kad Vecrīgas ielas pirms iestūrēšanas laulības ostā vairs nevilina, ēst gatavošanas meistarklases ir iecienīts formāts, kā iesākt vai nobeigt vecmeitu / vecpuišu ballītes, kopīgi gatavojot maltīti mājīgā atmosfērā.

Šefpavāra uzraudzībā tiek gatavota 3 kārtu ēdieni:

  • uzkoda
  • pamatēdiens
  • deserts

Izmaksas atkarīgas no ēdienkartes izvēles un ir sākot no 25.00 Eur / pers.

Par detaļām iespējams vienoties zvanot: +371 29635552

Kā ik gadu, tuvojoties Ziemassvētkiem, aktuāla kļūst labākās piparkūku mīklas receptes izzināšana.

Šogad piedāvājam draugu vai kolektīva pulkā uzzināt daudzu gadu gaitā lolotās Zaļā Makša piparkūku mīklas gatavošanas noslēpumus, kurus atklās Zaļā Makša pavārs un sirds Mārtiņš Goba. Meistarklases ietvaros tiek atklātas mūsu piparkūku mīklas gatavošanas noslēpumi, knifi un kopīgiem spēkiem pagatavota mīkliņa, ko pēc meistarklases katrs dalībnieks var aiznest mājās un iepriecināt mājiniekus, uzcepot piparkūkas no pašgatavotas mīklas.

Tas var būt arī lielisks veids, kā kolektīvam kopīgiem spēkiem sagatavot dāvanas saviem sadarbības partneriem. 

Ja interesē individuāli apgūt piparkūku mīklas gatavošanas prasmes, drīzumā, sadarbībā ar Garšvielu veikalu Avokādo, tiek organizētas atvērtās meistarklases / semināri.

Jau tradicionāli gada nogalēs picērija "Zaļais Maksis" pārvēršas par mazo piparkūku mīklas darbnīcu. Šogad piedāvājam īpašu sadarbību uzņēmumiem, piedāvājot klientiem un sadarbības partneriem kā korporatīvo dāvanu sarūpēt īpaši lolotu un no īstiem produktiem gatavotu piparkūku mīklas maisiņu.

Standartā gatavojam 0,5 kg un 1 kg iepakojumus, taču noteikti iespējams vienoties arī par individuāli atrunātu piparkūku mīklas paciņas svaru. Tāpat atrunājams arī piparkūku mīklas iepakojuma noformējams. Vajadzības gadījumā, varam izmantot uzņēmuma sarūpētus papildinājumus: lentītes korporatīvajās krāsās, kartiņas ar firmas grafisko identitāti un papildus atribūtus, piemēram, kanēļa standziņa, piparkūku formiņas un tmldz. 

Par apjomiem un termiņiem aicinām zvanīt uz Zaļā Makša piparkūku darbnīcu: +371 29635552