Bezglutēna picas no griķu miltiem

Ar ko īpašs Zaļais Maksis? Šeit picu mīkla top no bio miltiem. Piedāvājam arī bezglutēna picas, un pēc īpaša pieprasījuma - bezlaktozes picas, lai arī tie, kas dažādu apsvērumu dēļ uzturā nepatērē miltus vai piena produktus, varētu baudīt mūsu gardās picas.

Pasūti līdzņemšanai vai baudīšanai uz vietas no bio miltiem vai griķu miltiem gatavotās Zaļā Makša picas.

Griķu miltus mums gādā Z/S Ances brīnišķīgais saimnieks Kaspars. Tā ir neliela bioloģiskā saimniecības pie Igaunijas robežas, Naukšēnos. Kaspara filozofija ir ražot veselīgu produktu un censties to piegādāt vietējam patērētājam. 

Vairākus mēnešus Zaļais Maksis eksperimentēja un meklēja ideālo konsistenci, lai panāktu, ka arī pamatne no griķu miltiem būtu gana blīva. Nu tas ir izdevies un tapēc aicinām nobaudīt un pārliecināties uz vietas, Tērbatas ielā 49/51 mūsu mazajā picērijā Zaļais Maksis (ieeja caur garšvielu veikalu Avokado). 

Ja līdz Tērbatas ielas picērijai atnākt nesanāk - tagad bezglutēna picas pasūtāmas arī ar Wolt piegādes servisa palīdzību!

Griķu miltu pamatnes picas ir iekarojušas ļoti lielu piekrišanu, tomēr vēlamies vērst uzmanību, ka tās tiek gatavotas glutēna vidē. Pavārs, maksimāli seko līdz, lai saskare ar kviešu miltiem nenotiktu, picas tiek ceptas uz cepamā papīra un šķēlēs dalīta ar atsevišķu tam paredzētu picu nazi. Un tomēr - būtiskas glutēna nepanesamības gadījumā aicinām izvērtēt riskus un sazināties ar pavāru telefoniski.